Alternativní zdroje energie - komplexní řešení    

Solární kolektory

Katalog a ceník - Solární kolektory SunWing

 

Solární kolektor T3 Klasik stříbrný (provedení vertikální instalace)

11.750 Kč bez DPH


loga certifikace T3 Klasik stříbrný

Popis:

Plochý solární kolektor SunWing T3 je určen k celoroční absorbci přímého a difůzního slunečního záření. Solární kolektor Klasik je efektivní způsob zajištění vysokých tepelných zisků ze slunečního záření. Kolektory lze instalovat vertikálně i horizontálně v systémech samotížných i s nuceným oběhem. Kolektor je krytý speciálním bezpečnostním sklem s nízkým obsahem oxidů železa zajišťující maximální prostup slunečního záření. Srdcem kolektoru je celoplošný, ultrazvukem svařovaný absorbér. S vysoce selektivním povrhem. Solární kolektor SunWing T3 připojujeme do systému ohřevu TUV, přitápění objektů nebo ohřevu bazénů. Kolektor získal evropskou certifikaci SOLAR KEYMARK, udělenou firmou DIN CERTCO Berlin, testující spolehlivost a kvalitu solárních technických kolektorů.

 

Solární kolektor T3 černý (provedení vertikální instalace)

12.300 Kč bez DPH


loga certifikace T3 černý

Popis:

Plochý solární kolektor SunWing T3 je určen k celoroční absorbci přímého a difůzního slunečního záření. Solární kolektor Dark Line splňuje požadavek na maximální účinnost a ušlechtilý design. Kolektory lze instalovat vertikálně i horizontálně a mohou se používat jak pro samotížné systémy, tak i pro systémy s nuceným oběhem. Srdcem kolektoru je celoplošný, ultrazvukem svařovaný absorbér, s vysoce selektivním povrchem. Kolektor je krytý speciálním bezpečnostním sklem s nízkým obsahem oxidů železa zajišťující maiximální prostup slunečního záření. Solární kolektor SunWing T3 je možno použít k ohřevu TUV, přitápění objektů nebo ohřevu bazénů. Kolektor získal evropskou certifikaci SOLAR KEYMARK, udělenou firmou DIN CERTCO Berlin, testující spolehlivost a kvalitu solárních technických kolektorů.

 

Solární kolektor T2 Art line bronz (provedení vertikální instalace)

13.250 Kč bez DPH


loga certifikace T2 Klasik stříbrný

Popis:

Plochý solární kolektor SunWing T2 je určen k celoroční absorbci přímého a difůzního slunečního záření. Nejvyšší modelová řada solárního kolektoru Dark Line splňuje požadavek na maximální účinnost a ušlechtilý design. Solární kolektory lze instalovat vertikálně i horizontálně v systémech samotížných i s nuceným oběhem. Kolektor je krytý speciálním bezpečnostním sklem s nízkým obsahem oxidů železa, zajišťující maximální prostup slunečního záření. Srdcem kolektoru je celoplošný absorbér typu FlatWing, s vysoce selektivním povrchem, citlivým i na minimální sluneční záření. Solární kolektor SunWing T2 je možno použít k ohřevu TUV, přitápění objektů nebo ohřevu bazénů.

 

Solární kolektor T2 Klasik stříbrný (provedení horizontální instalace)

12.970 Kč bez DPH


loga certifikace T2 Klasik stříbrný

Popis:

Plochý solární kolektor SunWing T2 je určen k celoroční absorbci přímého a difůzního slunečního záření. Synonymem funkčnosti je modelová řada Classic, představující efektivní způsob zajištění vysokých solárních zisků. Solární kolektory lze instalovat vertikálně i horizontálně v systémech samotížných i s nuceným oběhem. Solární kolektor je krytý speciálním bezpečnostním sklem s nízkým obsahem oxidů železa, zajišťující maximální prostup slunečního záření. Srdcem kolektoru je celoplošný absorbér typu FlatWing, s vysoce selektivním povrchem, citlivým i na minimální sluneční záření. Solární kolektor SunWing T2 je možno použít k ohřevu TUV, přitápění objektů nebo ohřevu bazénů.

 

Solární kolektor T2 černý (provedení horizontální instalace)

13.470 Kč bez DPH


loga certifikace T2 černý

Popis:

Plochý solární kolektor SunWing T2 je určen k celoroční absorbci přímého a difůzního slunečního záření. Nejvyšší modelová řada solárního kolektoru Dark Line splňuje požadavek na maximální účinnost a ušlechtilý design. Solární kolektory lze instalovat vertikálně i horizontálně v systémech samotížných i s nuceným oběhem. Solární kolektor je krytý speciálním bezpečnostním sklem s nízkým obsahem oxidů železa, zajišťující maximální prostup slunečního záření. Srdcem kolektoru je celoplošný absorbér typu FlatWing, s vysoce selektivním povrchem, citlivým i na minimální sluneční záření. Solární kolektor SunWing T2 je možno použít k ohřevu TUV, přitápění objektů nebo ohřevu bazénů.

Zdroj:T.W.I. spol. s r.o.


Formulář

Váš email *
Vaše jméno
Vyplňte textové pole *
Opište číslo
TOPlist

aktualizováno: 17.05.2017 10:17:21