Alternativní zdroje energie - komplexní řešení    

Rozvody vzduchu

HAREX INVEST s.r.o. sestavuje, dodává, instaluje a poskytuje záruční a pozáruční servis na produkty PITRE System - výrobky vzduchotechnického systému italské firmy PITRE s.r.l., která patří mezi nejlepší výrobce sendvičových panelů a komponentů užívaných k výrobě potrubí pro vzduchotechniku. Jedná se o vzduchovody z polyuretanové pěny, oboustranně kryté hliníkovou fólií.

  

Vyrábíme potrubí na objednávku.

Nové cesty vzduchu - PITRE SYSTEM

 • Tento systém na rozvod vzduchu ze vzduchotechnických zařízení je vytvořen z:

  propracovaných postupů, materiálů, vybraného přísně otestovaného příslušenství, nástrojů potřebných k výrobě a instalaci potrubí ze sendvičových panelů, pokrytých vrstvou hliníku

 • PITRE SYSTEM umožňuje výrobu vysocekvalitních potrubí, které zaručují funkčnost, spolehlivost a stabiltu charakteristik vzduchu tj.

  teplotu, vlhkost a čistotu vzduchu

Výhody systému pro transport vzduchu - PITRE SYSTEM

 • Velmi nízká hmotnost, umožňuje redukci nosných konstrukcí, upevňovacích materiálů, příslušenství a pracovního času na instalaci potrubí.
  Možnost instalace systému do vnějšího prostředí díky hliníkové fólii a průsvitnému laku, který chrání potrubí od vlivu vnějšího prostředí.
 • Snížená spotřeba energie na základě mimořádné těsnosti systému tzv.

  "neviditelných, elegantních spojů /přírub/ PITRE"

  která umožňuje úsporu zřizovacích nákladů /menší ventilátory a vzduchotechnicka zařízení - z důvodu menšího odporu ve vzduchotechnickém potrubí/ a úsporu provozních nákladů /nižší spotřeba energie/.
 • Vyjímečně souvislá a dlouhodobá izolace v každém místě potrubí.
  Hliníková fólie chrání izolační materál před erozivními vlivy částic přinášenými proudem vzduchu.
  Výroba potrubí přímo v místě instalace umožňuje velkou úsporu času a poskytuje možnost uskutečňovat alternativní změny i na poslední chvíli.

 


 

Pro text jsou použity info z www.pomok.cz 


Formulář

Váš email *
Vaše jméno
Vyplňte textové pole *
Opište číslo
TOPlist

aktualizováno: 17.05.2017 10:17:21