Alternativní zdroje energie - komplexní řešení    

Podlahové topení

  HAREX INVEST s.r.o. nabízí kompletní systém výrobků pro podlahové i stěnové vytápění od renomovaného výrobce a prodejce.

Naším dodavatelem je KKH Brno, s.r.o., která si jako kvalitní produkt zvolila německou značku Gabotherm. Jedná se o systémy podlahového stěnového vytápění, které splňují nejnáročnější kritéria, která klient požaduje.

Gabotherm představuje precizní stavebnici, která se dovede přizpůsobit každému interiéru i exteriéru. Výrobce poskytuje na ucelený systém Gabotherm záruku deset let.

O podlahovém a stěnovém topení

Správně vyprojektovaný, aplikovaný a udržovaný /provoz a regulace/ otopný systém je zdrojem tepelné pohody, uživatelského komfortu a ekonomických úspor.

Podstatou celoplošného podlahového i stěnového vytápění je rovnoměrné rozdělení teploty ve vytápěné místnosti.

Zajištění správné tepelné pohody v místnosti je úkol, který musí vyřešit správně navržená otopná soustava v každém objektu. / Teplota vzduchu, která je doporučena pro daný typ místnosti, je uvedena v normě ČSN 060210 (například pro ložnici je to 18 oC, pro koupelnu 24 oC)./

Vysoký podíl energetického sálání ze systémů podlehového a stěnového vytápění, navozuje pocit optimální tepelné pohody při nižších teplotách, což ve srovnání s klasickým systémem vytápění prostřednictvím otopných těles, nabízí cca 10% úsporu topných nákladů za rok.

Systémy námi dodávaného podlahového i stěnového vytápění, je možné kombinovat s různorodými zdroji tepla: - standardními zdroji tepla, nízkoteplotními zdroji tepla, jakými jsou tepelná čerpadla či solární kolektory.
 

Vedle úspor energií a tepelné pohody přináší podlahové a stěnové vytápění také kladné působení na lidské zdraví, neboť minimalizují např. víření vzduchu a tím i prachu v místnosti, omezují schopnost růstu bakterií a roztočů.

Systém podlahového vytápění je obecně vhodný pro všechny typy podlahových krytin: parkety, umělohmotné krytiny, keramické dlaždice, mramor, koberec i další. Obecně, je ale lepší přednostně použít takové krytiny, které uživatelům zajistí co nejlepší, nejintenzivnější a nejrychlejší přenos tepla

 

Pro text jsou použity info z www.kkh.cz, www.podlahovetopeni.cz


Formulář

Váš email *
Vaše jméno
Vyplňte textové pole *
Opište číslo
TOPlist

aktualizováno: 17.05.2017 10:17:21