Alternativní zdroje energie - komplexní řešení    

Naše činnost

Dovolujeme si vám nabídnout komplexní řešení úspor energií pro rodinné domy, administrativní i průmyslové objekty.

Komplexně řešíme aplikace tepelných čerpadel, vzduchotechniky, rekuperace, ohřevu TUV, podlahového a stěnového topení, solárních panelů a fotovoltaiky.

Řídíme se heslem - náš zákazník je náš pán a partner zároveň.

Pro jednotlivé aplikace, které jsme zákazníkovi schopni nabídnout a poskytnout, volíme individuální přístup od nabídky až po záruční a pozáruční servis.

Při práci velmi úzce spolupracujeme se zástupci ostatních řemesel prováděných na stavbách, tím předcházíme potencionálním technickým problémům a šetříme zákazníkům i firmě čas a peníze.

Naše práce je nám koníčkem, proto vedle, dnes již bežných aplikací tepelných čerpadel, vzduchotechniky, rekuperace, solárních panelů, velmi rádi řešíme i komplikovanější otázky vytápění, větrání a výroby elektrické energie pomocí fotovoltaiky.

Naším cílem je spokojený zákazník, který si výstupů z dodaných aplikací a technologií, komfort, pohodu a finanční úspory s nimi spojené, plně užívá.

Nabízíme vysoce kvalitní výrobky od renomovaných výrobců, projekční know-how, kvalifikovanou montážní práci a aktivní servisní přístup.

Bude nám ctí, oslovíte-li nás Vaší poptávkou a my Vám budeme moci nabídnout takové řešení, které bude splňovat všechny aspekty Vašich představ a očekávání.


Formulář

Váš email *
Vaše jméno
Vyplňte textové pole *
Opište číslo
TOPlist

aktualizováno: 17.05.2017 10:17:21